SHAPEMASTER -TONING SYSTEMS

Název>
Kategorie>
Obj.kód>


Pro zvětšení klikněte zde
ObjednatObjednat
VytisknoutVytisknout
Předchozí výrobekPředchozí
Následující výrobekNásledující
SHAPEMASTER
wellness
19-15-001-05

SHAPEMASTER - rekondiční stoly

Sestava 6 až 8 rekondičních stolů s regulovatelnou rychlostí nabízí neuvěřitelné množství variant cvičení a tím se stává atraktivní pro všechny věkové skupiny. Deset rychlostních stupňů umožňuje vhodně kombinovat pasivní cvičení se svalovými kontrakcemi v různých délkách. Zařízení se tudíž dá využít jak na rehabilitaci, tak ve fitcentrech.
Pomocí pasivních a opakujících se isokinetitckých pohybů se svaly stávají pevnější a pružnější a dochází k výraznému tvarování postavy. Ze zdravotních přínosů je to především vyrovnání svalové dysbalance, zlepšené držení těla a úprava krevní cirkulace.

Polohy:
1. stomach hip trimmer
Napíná a zeštíhluje břicho, boky, stehna, lýtka, zlepšuje tvar sedu. Rytmickými pohyby rozkládá tukové polštářky na hýždích, bocích a stehnech. Výrazně působí proti celulitidě.
2. leg toner
Zeštíhluje a tvaruje nohy, boky, hýždě. Posiluje především stehenní svaly a tvaruje vnitřní a vnější stranu stehen. Procvičuje kyčelní a kolenní klouby, upravuje cirkulaci krve v dolních končetinách.
3. tummy toner
Napíná a zeštíhluje břicho, stehna, lýtka, posiluje dolní část zad. Obnovuje elasticitu svalů v pase a zvyšuje pružnost celého těla. Výsledkem používání tohoto stolu je hladké a pevné břicho.
4. thigh trimmer
Tento speciální rekondiční stůl tvaruje svaly vnitřních a vnějších stehen, tvaruje boky, nohy, pas a vyhlazuje celulitidu. Metabolismus tukové tkáně je aktivován a dochází k její redukci.
5. hip waist trimmer
Posiluje dolní část zad, hýždě, procvičuje stehenní svaly, vypíná a zeštíhluje boky, břicho, pas, zlepšuje tvar hýždí, rozptyluje celulitidu. Posiluje svaly pánevního dna.
6. waist trimmer
Posiluje tělo do stran. Tento pohyb posiluje a zpevňuje břišní svaly a svaly v oblasti bederní páteře. Pomáhá zlepšit svalový tonus celého těla a zeštíhlit linii pasu.
7. upper body toner
Zlepšuje celkové držení těla, rovná hrudní koš, vypíná a zeštíhluje horní část paží, prsa, břicho, lýtka a stehna. Účinně odstraňuje bolesti zad způsobené jednostrannou zátěží.
8. circular - rower
ROVER - veslování posiluje prsní svaly, triceps, biceps a ramena.
CIRCULATOR - zlepšuje krevní oběh mírným vibračním pohybem. Uvolní napjaté svaly a pomáhá zbavovat tělo přebytečné vody a toxický látek. Dává pocit relaxace a znovunabytí energie

CENÍK Cena (Kč)
SHAPEMASTER - rekondiční stoly. (na vyžádání)