POWERTONE

Název>
Kategorie>
Obj.kód>


Pro zvětšení klikněte zde
ObjednatObjednat
VytisknoutVytisknout
Předchozí výrobekPředchozí
Následující výrobekNásledující
POWERTONE
wellness
19-15-001-03

POWERTONE - rekondiční stoly

Šest nových rekondičních stolů Powertone PLUS PILATES představuje ucelenou řadu pro procvičení primárně namáhané skupiny svalů, tzn. svalů odpovědných za prováděný pohyb, ale vedle toho i k procvičení sekundárně namáhané skupiny svalů, svaly podporující činnost primárnich skupin. Rekondiční stoly Powertone plus Pilates jsou dokonalým spojením dvou jedinečných cvičebních systémů. Pasivní opakující se isokinetické pohyby předcházející řady Toning Systems ideálně doplnila uznávaná technika Pilates. Cviky jsou prováděny pomalým řízeným způsobem - regulovatelnou rychlostí a je kladen důraz na začátek každého pohybu ze středu (těžiště) těla. Nejnovější generace rekondičních stolů je biomechanicky účinnější a dovoluje provádět více než 20 různých cvičebních funkcí za pouhých 30 minut.

Polohy:
1. fly´s and thighs
Zpevňuje a tvaruje vnitřní a vnější stranu stehen, boky, hrudník, ramena a horní část zad.


2. posture pullover
Jemně zvedá hrudní koš, tím zpevňuje a posiluje hrudník, horní část zad, ramena a paže, zlepšuje dýchání, držení těla a pohyblivost.


3. hipster
Zaměřuje se na posílení a zpevnění dolní poloviny těla boky, hýždě, dolní část zad a nohy.


4. tummy crunch
Posiluje a tvaruje celou skupinu břišních svalů, přičemž zpevňuje dolní část zad, boky, hýždě, stehna a kolena.


5. waist away
Vynikající cvičení věnující pozornost linii pasu, modeluje pevné a ploché břišní svaly a dodává sílu a pružnost dolní části zad.


6. bums and tums
Zpevňuje, posiluje hýždě, boky a břicho. Jemná vibrační masáž pomáhá tělu zbavit se toxických látek a snížit celulitidu. Skvěle završuje celé cvičení, snižuje stres, uvolňuje tělo a dává pocit znovunabytí energie.CENÍK Cena (Kč)
POWERTONE - rekondiční stoly. (na vyžádání)