AquaThermoJet New

Název>
Kategorie>
Obj.kód>


Pro zvětšení klikněte zde
ObjednatObjednat
VytisknoutVytisknout
Předchozí výrobekPředchozí
Následující výrobekNásledující
AquaThermoJet New
wellness/wellness
19-16-001-03

Vodní masáž pro dobrý pocit

Nový AquaTermoJet je možné všestranně využívat v relaxačních a regeneračních centrech dále v oblasti wellness, fitness, hotelech, penzionech, ve sportovních zařízeních, ale i ve firmách atd.

Máte napjatá ramena, bolesti zad a týlu

Vyzkoušejte AquaThermoJet New - je kombinací wellness a osvědčených léčebných postupů. Skvěle pociťovaná masáž vodními paprsky na teplém vodním lůžku přináší regeneraci a novou sílu. Sotva existuje relaxace, která se lépe hodí k odstranění stresu a napětí a umožňuje, abychom se mohli lépe a zcela poddat uvolnění na tomto lůžku. AquaThermoJet New pracuje místo zkušeného fyzioterapeuta maséra. Pomocí 32 ergonomicky uspořádaných, rotujících trysek masíruje dle různých programů od nohou po ramena. Pružná obepínající membrána a uklidnující proud teplé vody uvolňuje svaly, navozuje pocit pohody.

Masáž probíhá bez doteku lidské ruky 32 tryskami na vyhřívaném vodním lůžku, turbína s výkonem 400l/min. poskytuje příjemnou a účinnou masáž konstantní teplotou vody.

Masáže, teplo a síla vody působí na:

. uvolnění napětí
. zlepšení krevního oběhu a metabolismu
. povolení ztuhlých tkání
. stimulaci lymfatických buněk
. stimulačně působí na lymfatické cesty
. snížení stresu
. zvýšení psychické pohody

Každé ošetření je malá rekreační dovolená

Na příjemně temperované vodní posteli se můžete nechat houpat masáží, hudbou a dokonale si navodit příjemnou pohodu.

Jako u zkušených fyzioterapeutů

Masáž probíhá od stehen až po týl. Masíruje se temperovanou vodou, dobře dávkovanými vodními paprsky, které masírují skrz speciální fólii. Tak si můžete užít léčivé síly vody, aniž byste se namočili.

Neuvěřitelný pocit

Skvěle promasírované tělo umocňuje zážitek z masáže. Přitom slouží celková vana jako ozvučné těleso. Zvukové vlny jsou nejen slyšeny, nýbrž i cítěny. Tím je umoľněna masáž zvukovými vlnami. Celé tělo je uvedeno do rytmu hudby. Integrované kmitání frekvence dýchání uklidní dýchání a pečuje o rychlé uvolnění. Slouží jako optimální příprava pro masáž vodním paprskem.

Krásný designe lůžka potěší

Boční průsvitné stěny a průsvitný povrch září ve všech barvách duhy a ponořují prostor do intimního uklidňujícího světla. Změna barvy je automatická. Kryt je k dispozici v bílé nebo černé barvě. AquaThermoJet New vizuálně skutečně zaujme.

Užívání je bezpečné

V případě nutnosti, díky inteligentní patentované jednotce, může uživatel během provádění procedury snadno vstát, aniž by narušil funkční sekvenci. Zařízení zůstává neporušené. Díky nízké výšce (výška židle) je vstup a výstup velmi snadný.

Tvarované vybrání hlavy s kulatým polstrovaným držákem zajišťuje pro klienty maximální pohodlí. Měkká speciální fólie je extrémně hygienická a umožňuje uvolněné ležení.

Technicka data:


Vnější rozměry: délka x šířka x výška: 2075 mm x 1 000 mm x 1125 mm
Výška lůžka: 550 mm
Vhodné pro osoby: do 150 kg
Připojení, napájení: 230 V, 50 Hz, 2000 wattů
Hmotnost bez vody (s vodou): 230 kg (480 kg)
Ovládání:


- Individuální přizpůsobitelnost: trvání procedury - teploty, času, intuitivní jednoduché ovládání, osvětlení
- 12 masážních programů, 5 úrovní tlaku, 32 vodních trysek


CENÍK Cena bez 21 % DPH
AquaThermoJet New (na vyžádání)