TYROLSKÁ SAUNA

Název>
Kategorie>
Obj.kód>


Pro zvětšení klikněte zde
ObjednatObjednat
VytisknoutVytisknout
Předchozí výrobekPředchozí
Následující výrobekNásledující
TYROLSKÁ SAUNA
termoterapie/ sauny
16-04-001-03

TYROLSKÁ SAUNA
Tato sauna splňuje i ty nejnáročnější představy na vzhled a vybavenost sauny. Jedná se o špičkovou exklusivní saunu vyrobenou ze smrkového masivu v kombinaci s abachi.
Sauna obsahuje:
Stěny i strop kazetové provedení s tepelnou izolací a parozábranou, dveře i prosklení stěn dle volby, lavice, opěrky, podhlavníky, rošt na podlahu. Saunová kamna SALUS VULCAN s dálkovou regulací S 150 D a obezdívkou s římsou, osvětlení kompletní příslušenství. Vyrábí se dle individuálního návrhu. Montáž i dovoz jsou v ceně.
Běžná výška saun je 2,1 m.Objednat saunu
Saunové kabiny stavíme na klíč do libovolného prostoru v obytném domě, rekreačním objektu, zahradním domku apod. Sauny dodáváme veřejné, komerční i rodinné. Provedení může být tzv. panelové, tj. samostatná saunová kabina umístěná do větší místnosti, nebo vestavěné, kdy je sauna vestavěna do daného obezděného prostoru. Pokud si nevyberete ze základní typové řady, navrhneme, vyrobíme a postavíme Vám saunovou kabinu dle Vašich představ a požadavků libovolného tvaru a rozměrů.
Zašlete nám nakreslený plánek prostoru určeného pro stavbu sauny a my Vám bezplatně zpracujeme cenovou nabídku s dispozičním uspořádáním a specifikací. Cenová nabídka obsahuje kompletní saunovou kabinu včetně kamen s regulací, světla s krytem, dovozu, montáže, zprovoznění.
V případě vašeho zájmu nám postoupíte objednávku, na základě které provedeme přesné zaměření a uzavřeme smlouvu buďto na místě nebo poštou. Od podpisu smlouvy a složení zálohy dílo zrealizujeme do 4 týdnů. Doba montáže je u veřejných a komerčních saun 2 dny, u rodinných 1.
Při stavbě na klíč po celém území ČR doprava zdarma!

Stavební připravenost
Pro stavbu sauny požadujeme rovnou podlahu s dlažbou, samostatně jištěný přívod elektrického proudu do místa umístění ovládací skříňky (vně kabiny), odvětranou místnost.
Pro stavbu panelové sauny nutno počítat s mezerou min. 5 cm od stěny místnosti.

Záruční podmínky
Na kompletní dodávku poskytujeme záruku v délce min. 24 měsíců.

CENÍK - Exkluzivní saunové kabinyCena (Kč)
"Exkluzivní kazetová sauna ""Tyrolská""" (na vyžádání)