Plynové injekce – insuflace

Název>
Kategorie>
Obj.kód>


INSUFKompletní sadaAplikátor
průměr 20mm
Dvoustupňový
redukční ventil
Pro zvětšení klikněte zde
ObjednatObjednat
VytisknoutVytisknout
Předchozí výrobekPředchozí
Následující výrobekNásledující
plynové injekce/INSUF
plynové injekce
14-01

INSUF
- dávkovač plynových injekcí CO2
INDAP INSUF je nový model dávkovače plynových injekcí s jemnější škálou dávkování oxidu uhličitého. Moderní přístroj s přehledným displejem má jednoduché ovládání a dvě paměti pro nejpoužívanější aplikace. Kvalitní medicinální ventil, antikorový filtr a odlehčený aplikátor s antikorovou špičkou zajišťují bezporuchový provoz. Aplikace kterou provádí vyškolený zdravotnický personál se dávkuje od 0,1ml do 50 ml. na jeden vpich.

Zcela nový model přístroje INSUF zkrátil dobu mezi jednotlivými vpichy. Přístroj je připraven k použití již po necelé jedné vteřině od ukončení vpichu. Velmi se tím zkrátila nutná doba potřebná k plnění zásobníku přístroje plynem pro další vpich a to i při maximálním dávkování 50ml.

Sada obsahuje: dvoustupňový redukční ventil CO2 INDAP typ 07-621.80, řídící přístroj INDAP INSUF, vstupní filtr 5m v antikorovém pouzdře, zcela nový odlehčený aplikátor injekcí, vstupní hadice přívodu CO2 pro přístroj, návod k obsluze v českém jazyce včetně certifikátu a klinického hodnocení, kniha "Plynové injekce" od Jiřího Marka a Mileny Kolářové. Zákazník si zajistí pronájem medicinální CO2tlakové lahve např. od firmy LINDE GAS a.s.

Popis a využití přístroje INSUF
Při provozování plynových injekcí si zákazník zajistí pronájem menší medicinální CO2 tlakové láhve např. 1,5kg od Linde Gas a.s. o čistotě ? 99,5% obj. Oxid je kapalný plyn bez barvy, nehořlavý, neutrálního zápachu a chuti. Je přirozenou součástí vzduchu cca 0,03% obj.


Firma Linde Gas a. s. disponuje širokou sítí prodejen po celé ČR, kde lze láhve objednat a následně se je dovést nebo je možné nechat si je dopravit od firmy Linde Gas na pracoviště. Cena se účtuje dle ujeté vzdálenosti. Bližší informace najdete na www.linde-gas.cz

CENY BEZ DPH
INSUF DÁVKOVAČ PLYNOVÝCH INJEKCÍ CO2
Obsahuje:
kvalitní dvoustupňový redukční ventil CO2 typ 07-621.80, řídící přístroj INSUF s dvouřádkovým displejem a dvěma pamětmi pro rychlou volbu, aplikační dávka 0,1-50ml, vstupní filtr 5??v antikorovém pouzdře, černý odlehčený aplikátor injekcí s anticoro špičkou , vstupní hadice přívodu CO2 pro přístroj, návod k obsluze v českém jazyce včetně certifikátu a klinického hodnocení, kniha "Plynové injekce" od Jiřího Marka a Mileny Kolářové. Zákazník si zajistí pronájem medicinální CO2 tlakové lahve např. od firmy LINDE GAS. ( přístroj je vhodný i pro Karboxyterapii , dávky od 0,1ml, 0,2ml, 0,3ml, 0,4ml, 0,5ml, 0,6ml, 0,7m7, 0,8ml, 0,9ml , 1ml, 2 ml až 50ml)

(na vyžádání)
Přístroj INSUF s příslušenstvím bez redukčního ventilu
Obsahuje:
včetně vstupního filtr 5? v antikorovém pouzdře, antikorového aplikátoru injekcí, vstupní hadice přívodu CO2 pro přístroj, návod k obsluze v českém jazyce včetně certifikátu a klinického hodnocení, kniha "Plynové injekce" od Jiřího Marka a Mileny Kolářové přístroj má přednastavené aplikační dávky od 1 do 50ml, displej komunikující v českém jazyce. (Od 15.4.2004 navíc zdarma 9 programů).

(na vyžádání)
Černý odlehčený aplikátor průměr 20mm (obdoba plastu) nový model


(na vyžádání)
Dvoustupňový medicinální redukční ventil CO2 k INDAP a INSUF typ 07-621.80
dvoustupňový speciální ventil určený pro dávkovače CO2 zaručuje přesný tlak na výstupu, výrazně zvyšuje bezpečnost a ochranu pacienta oproti obyčejným jednostupňovým ventilům, má delší životnost, nenamrzá a nemusí se donastavovat s poklesem tlaku v bombě. Jeho cena je o něco vyšší než cena obyčejných ventilů, ale rozhodně se vyplatí. V podstatě bezporuchový.

(na vyžádání)