LYMFOVEN 14 K

Název>
Kategorie>
Obj.kód>


Pro zvětšení klikněte zde
ObjednatObjednat
VytisknoutVytisknout
Předchozí výrobekPředchozí
Následující výrobekNásledující
LYMFOVEN 14 K
lymfodrenáž/ lymfodrenáže
10-01-001-03


LYMFOVEN 14 K


Lymfoven 14 K je přístroj umožňující nastavení doby aplikace, tlakový gradient, lokální drenáž, volbu rychlosti postupu tlakové vlny a základní masážní programy - drenáž z centra a drenáž z periferie dále obsahuje čtečku čipových karet s naprogramovanými programy a dvěma čipovými kartami naprogramovanými dle přání zákazníka.
Čipové karty velice usnadňují práci obsluze přístroje vzhledem k možnosti předprogramování celé řady procedur. Součástí přístroje je návlek na dolní končetiny - kalhoty 2 x 12 komor viz obr. č. 1. K přístroji lze zakoupit ještě další návleky dle přání zákazníka.

Návlek na dolní končetiny – kalhoty 2 x 12 komor (v ceně přístroje obr. č. 1)Další dodávané návleky:

Masážní návlek na horní končetiny zasahující do axily a na rameno. Rozšiřuje možnosti použití přístrojové masáže lymfatického systému do oblastí sběrných uzlin obr. č. 2.Masážní návlek na stehna a hýždě, tzv. kraťasy. Návlek obsáhne partie v tříslech a na hýždích, kam stávající masážní návleky na dolní končetiny nedosáhly. Tento typ tzv. masážního návleku zvyšuje účinnost přístrojové masáže na dolních končetinách obr. č. 3.Masážní návlek na celou dolní polovinu těla - kalhoty. Návlek vznikl na základě pozitivních výsledků a zkušeností s přístrojovou masáží dolních končetin pomocí návleku na stehna a hýždě. Spojuje klasické návleky na dolní končetiny s návlekem na stehna a hýždě a tím komplexněji řeší problematiku odtoku lymfy z dolních končetin přes inguinální uzliny obr. č. 4. Tento návlek je dodáván spolu s přístrojem a je v ceně přístroje.CENÍK Cena (Kč)
LYMFOVEN 14 K plus návlek na dolní končetiny - 2x12 komor (na vyžádání)
Cena je uvedena bez 21% DPH.


CENÍK - MASÁŽNÍ NÁVLEKY
Návlek na horní končetiny 7 komor (na vyžádání)
Návlek na dolní končetiny 7 komor (na vyžádání)
Návlek na horní končetiny zasahující do axily - pár 2x7 komor (na vyžádání)
Návlek na horní končetiny zasahující do axily - pár 2x12 komor (na vyžádání)
Návlek na stehna a hýždě - kraťasy pár 2x7 komor (na vyžádání)
Návlek na dolní končetiny - kalhoty pár 2x7 komor (na vyžádání)
Návlek na dolní končetiny - kalhoty pár 2x12 komor (na vyžádání)
Při dopravě přístroje na místo se účtuje 5,- Kč/ km (tam i zpět). Dodací lhůty přístrojů jsou dva měsíce od potvrzení objednávky, případně dle osobní dohody.
Ceny jsou uvedeny bez 21% DPH.