Wellnea

Název>
Kategorie>
Obj.kód>


Pro zvětšení klikněte zde
ObjednatObjednat
VytisknoutVytisknout
Předchozí výrobekPředchozí
Následující výrobekNásledující
Wellnea
hydroterapie/ plastové vany/ Wellnea
08-06-001-03


Wellnea


Nová řada van BTL -3000 WELLNEA

Vany Wellnea představují komfort, luxus, krásu a výkon. S optimálně umístěnými tryskami, vysokým výkonem (typ hydroXR), programovým vybavením a počtem trysek patří ke špičce pro SPA a wellness. Klient si může poslouchat hudbu, oddávat se chromoterapii a koupel v této vaně se stává zážitkem. K výhodě vany patří velice kvalitní akrylátový povrch pro snadné čištění a jednoduché ovládání. Nové vany Wellnea v sobě pojí praktičnost s atraktivními tvary a ukazují, že i vana může být krásná.


VLASTNOSTI

- ovládání pomocí barevného dotykového displeje 5,7“ s vestavěnými vodoléčebnými procedurami (vybrané modely)
- nejkvalitnější komponenty, maximální spolehlivost van
- větší počet trysek pro dokonalejší průběh procedur
- ergonomicky tvarovaný skelet vany s nízkou spotřebou vody
- středový tunel pro masáž vnitřních lýtek a stehen
- osvětlení pláště vany


CENÍK Cena
BTL-3000 Wellnea 10
Celotělová relaxační vana typu hydroXR s ergonomickým objemem určená pro SPA a wellness. Cena zahrnuje 104 hydroXR trysek (vodní masáž s přivzdušněním), 2 masážní zóny, LCD dotykový barevného displeje, přednastavených procedur, ukazatele teploty vody, automatického napouštění a vypouštění vody, termostatická baterie, klávesy rychlé volby pro často používané programy, zásuvná oplach. sprcha. Užitný objem 220 litrů.
(na vyžádání)
BTL-3000 Wellnea 20
Celotělová relaxační vana typu hydroXR s ergonomickým objemem určená pro SPA a wellness. Cena zahrnuje 168 hydroXR trysek (vodní masáž s přivzdušněním), 4 masážní zóny, LCD dotykový barevného displeje, přednastavených procedur, ukazatele teploty vody, automatického napouštění a vypouštění vody, termostatická baterie, klávesy rychlé volby pro často používané programy, zásuvná oplach. sprcha. Užitný objem 220 litrů.
(na vyžádání)
BTL-3000 Wellnea 30
Celotělová relaxační vana typu hydroXR s ergonomickým objemem určená pro SPA a wellness. Cena zahrnuje 266 hydroXR trysek (vodní masáž s přivzdušněním), 8 masážních zón, LCD dotykový barevný displej, přednastavené procedury, ukazatel teploty vody, automatické napouštění a vypouštění vody, termostatická baterie, klávesy rychlé volby pro často používané programy, opěrka nohou, osvětlení pláště vany (modré LED), chromatoterapie, zásuvná oplach. Sprcha. Užitný objem 220 litrů.
(na vyžádání)
Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH 21% (pokud není uvedeno jinak). Záruční doba poskytovaná na přístroje je 24 měsíců. Zákazníkům zajišťujeme záruční i pozáruční servis na elektronické přístroje po celém území naší republiky. U van není doprava a instalace zahrnuta v ceně.