Sandea

Název>
Kategorie>
Obj.kód>


Pro zvětšení klikněte zde
ObjednatObjednat
VytisknoutVytisknout
Předchozí výrobekPředchozí
Následující výrobekNásledující
Sandea
hydroterapie/ plastové vany/ Sandea
08-06-001-02


Sandea


Nová řada van BTL -3000 SANDEA

Představujeme Vám naprostou špičku, která přináší další rozšíření možnosti v oblasti rehabilitace či wellness a přichází na český trh se zcela novými vanami Sandea. Tyto vany jsou výsledkem několikaleté spolupráce vývojového centra s rehabilitačními a lázeňskými pracovišti. Jde o zcela nový koncept van, u kterých je použito nejkvalitnějších komponentů ve spojení s moderním designem a naprosto převratnými vlastnostmi. Spolehlivost, výkon a možnost doplňkových výbav ve spojení s barevným 5,7˝ dotykovým displejem s vestavěnými procedurami nabízí efektivní řešení pro všechny vodoléčebné a regenerační pracoviště. Nové vany Sandea v sobě pojí praktičnost s atraktivními tvary a ukazují, že i rehabilitační vana může být krásná. Tyto vany majívětší užitný objem 280 litrů.


VLASTNOSTI

- ovládání pomocí barevného dotykového displeje 5,7“ s vestavěnými vodoléčebnými procedurami (vybrané modely)
- nejkvalitnější komponenty, maximální spolehlivost van
- větší počet trysek pro dokonalejší průběh procedur
- ergonomicky tvarovaný skelet vany s nízkou spotřebou vody
- středový tunel pro masáž vnitřních lýtek a stehen
- osvětlení pláště vany


CENÍK Cena
BTL-3000 Sandea 10
celotělová vana s vyšším objemem určená pro saturované, minerální, příp. vonné koupele. Cena zahrnuje: napouštění teplé, studené a satur. (nebo minerální vody), zásuvná oplach. sprcha. Užitný objem 280 litrů.
(na vyžádání)
BTL-3000 Sandea 20
Celotělová vana s vyšším objemem určená pro podvodní masáž. Cena zahrnuje: aplikační hadice s tryskou pro podvodní masáž, zásuvná oplach. Sprcha. Užitný objem 280 litrů.
(na vyžádání)
BTL-3000 Sandea 30
Celotělová vana s vyšším objemem určená pro vířivou koupel. Cena zahrnuje: 4 vodních turbo-tryseky, 12 mikrotrysek, 4 masážní zóny, regulace intenzity vodní masáže, přivzdušnění, zásuvná oplach. sprcha. Užitný objem 280 litrů.
(na vyžádání)
BTL-3000 Sandea 30 Deluxe
Celotělová vana s vyšším objemem určená pro vířivou koupel včetně LCD dotykového barevného displeje, přednastavených procedur, ukazatele teploty vody, automatického napouštění a vypouštění vody, termostatická baterie. Cena zahrnuje: 4 vodních turbo-tryseky, 12 mikrotrysek, 4 masážní zóny, regulace intenzity vodní masáže, přivzdušnění, zásuvná oplach. Sprcha. Užitný objem 280 litrů.
(na vyžádání)
BTL-3000 Sandea 40
Celotělová vana s vyšším objemem určená pro vířivou koupel. Cena zahrnuje: 8 vodních turbo-tryseky, 24 mikrotrysek, 4 masážní zóny, regulace intenzity vodní masáže, přivzdušnění, zásuvná oplach. Sprcha. Užitný objem 280 litrů.
(na vyžádání)
BTL-3000 Sandea 40 Deluxe
Celotělová vana s vyšším objemem určená pro vířivou koupel. Cena zahrnuje: 8 vodních turbo-tryseky, 24 mikrotrysek, 4 masážní zóny, regulace intenzity vodní masáže, přivzdušnění, zásuvná oplach. sprcha. Užitný objem 280 litrů.
(na vyžádání)


BTL-3000 Sandea 50
Celotělová vana s vyšším objemem určená pro perličkovou koupel. Cena zahrnuje: 122 vzduchových trysek, regulace intenzity perličky, zásuvná oplach. Sprcha. Užitný objem 280 litrů.
(na vyžádání)


BTL-3000 Sandea 60 Deluxe
Celotělová vana s vyšším objemem určená pro vířivou koupel včetně LCD dotykového barevného displeje, přednastavených procedur, ukazatele teploty vody, automatického napouštění a vypouštění vody, termostatická baterie. Cena zahrnuje: 8 vodních turbo-tryseky, 24 mikrotrysek, 4 masážní zóny, regulace intenzity vodní masáže, přivzdušnění. Dále 104 vzduchových trysek s regulací intenzity perličky, zásuvná oplach. Sprcha. Užitný objem 280 litrů.
(na vyžádání)


BTL-3000 Sandea 70 Deluxe
Celotělová vana s vyšším objemem určená pro vířivou koupel včetně LCD dotykového barevného displeje, přednastavených procedur, ukazatele teploty vody, automatického napouštění a vypouštění vody, termostatická baterie. Cenazahrnuje: 8 vodních turbo-tryseky, 30 mikrotrysek, 4 masážní zóny, regulace intenzity vodní masáže, přivzdušnění. Dále 122 vzduchových trysek s regulací intenzity perličky, zásuvná oplach. sprcha. Užitný objem 280 litrů.
(na vyžádání)
Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH 21% (pokud není uvedeno jinak). Záruční doba poskytovaná na přístroje je 24 měsíců. Zákazníkům zajišťujeme záruční i pozáruční servis na elektronické přístroje po celém území naší republiky. U van není doprava a instalace zahrnuta v ceně.