Litea

Název>
Kategorie>
Obj.kód>


Pro zvětšení klikněte zde
ObjednatObjednat
VytisknoutVytisknout
Předchozí výrobekPředchozí
Následující výrobekNásledující
Litea
hydroterapie/ plastové vany/ Litea
08-06-001-01


Litea


Nová řada van BTL -3000 LITEA

Představujeme Vám naprostou novinku, která přináší další rozšíření možnosti v oblasti rehabilitace či wellness a přichází na český trh se zcela novými vanami LITEA. Tyto vany jsou výsledkem několikaleté spolupráce vývojového centra společnosti s rehabilitačními a lázeňskými pracovišti. Jde o zcela nový koncept van, u kterých je použito nejkvalitnějších komponentů ve spojení s moderním designem a naprosto převratnými vlastnostmi. Spolehlivost, výkon a možnost doplňkových výbav ve spojení s barevným 5,7˝ dotykovým displejem s vestavěnými procedurami nabízí efektivní řešení pro všechny vodoléčebné a regenerační pracoviště. Nové vany Litea v sobě pojí praktičnost s atraktivními tvary a ukazují, že i rehabilitační vana může být krásná.


VLASTNOSTI

- ovládání pomocí barevného dotykového displeje 5,7“ s vestavěnými vodoléčebnými procedurami (vybrané modely)
- nejkvalitnější komponenty, maximální spolehlivost van
- větší počet trysek pro dokonalejší průběh procedur
- ergonomicky tvarovaný skelet vany s nízkou spotřebou vody
- středový tunel pro masáž vnitřních lýtek a stehen
- osvětlení pláště vany


CENÍK Cena
BTL-3000 Litea 10
Celotělová vana určená pro saturované, minerální koupele. Užitný objem 220 Litrů. Cena zahrnuje: napouštění teplé, studené saturované a saturované (minerální) vody, sprchu
(na vyžádání)
BTL-3000 Litea 20
Celotělová vana určená pro perličkovou koupel. Užitný objem 220 Litrů. Cena zahrnuje: 122 vzduchových trysek s profukem napouštění studené a teplé vody, teplotní čidlo lázně.
(na vyžádání)
BTL-3000 Litea 30
Celotělová vana určená pro saturované, minerální koupele. Užitný objem 220 Litrů. Cena zahrnuje: napouštění teplé, studené saturované a saturované (minerální) vody, sprchu.
(na vyžádání)
BTL-3000 Litea 30 s LCD displejem
Celotělová vana určená pro vířivou koupel s přednastavenými programy a barevným dotykovým displejem. Užitný objem 220 Litrů. Cena zahrnuje: 38 vodních trysek s plynulou regulací intenzity, teplotní čidlo lázně i napouštěné vody vč. termostatické hlavice, oplachovou sprchu, osvětlení pláště vany.
(na vyžádání)
BTL-3000 Litea 40
Celotělová vana určená pro vířivou i perličkovou koupel. Užitný objem 220 Litrů. Cena zahrnuje: 38 vodních a 122 vzduchových trysek s plynulou regulací intenzity,teplotní čidlo, oplachovou sprchu.
(na vyžádání)
BTL-3000 Litea 40 s LCD displejem
Celotělová vana určená pro vířivou i perličkovou koupel, s přednastavenými programy a barevným dotykovým displejem Užitný objem 220 Litrů. Cena zahrnuje: 38 vodních a 122 vzduchových trysek s plynulou regulací intenzity,teplotní čidlo lázně i napouštěné vody vč. termostatické hlavice, oplachovou sprchu, osvětlení pláště vany.
(na vyžádání)


BTL-3000 Litea 50 s LCD displejem
Celotělová vana určená pro vířivou i perličkovou koupel, s přednastavenými programy a barevným dotykovým displejem Užitný objem 220 Litrů. Cena zahrnuje: 4 turbo trysky, 38 vodních a 122 vzduchových trysek s plynulou regulací intenzity,teplotní čidlo lázně i napouštěné vody vč. termostatické hlavice, oplachovou sprchu, osvětlení pláště vany.
(na vyžádání)
Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH 21% (pokud není uvedeno jinak). Záruční doba poskytovaná na přístroje je 24 měsíců. Zákazníkům zajišťujeme záruční i pozáruční servis na elektronické přístroje po celém území naší republiky. U van není doprava a instalace zahrnuta v ceně.