FLORIDA

Název>
Kategorie>
Obj.kód>


Pro zvětšení klikněte zde
ObjednatObjednat
VytisknoutVytisknout
Předchozí výrobekPředchozí
Následující výrobekNásledující
FLORIDA
hydroterapie/ hydroxery
08-03-001


FLORIDA

Vana pro wellness, thalasso- a hydroterapii. K aplikaci podvodních masáží 144 tryskami s automatickým intervalem na 5 tělesných zónách. Voda a vzduch jsou v jednom systému potrubí, což umožňuje vibrační masáže a přimíšení mikroskopických částí koupelových přísad. Těleso vany a její opláštění je v moderním designu ve formě lodi. Všechny ovládací díly jsou namontovány na odděleném agregátu, který je zabudován v opláštění vany pod armaturami a je snadno přístupný jednoduchou demontáží servisního dílu. Spotřeba vody pro jedno ošetření je cca 220 l. Specielní tvar tělesa vany s opěrkami rukou pro ošetřování v poloze zpola sedící a ležící. Těleso vany v bezešvém provedení z acrylu odolného proti horké vodě. Opláštění je ze sklolaminátu. Všechny vodonosné díly jsou umělohmotné. Výběr barvy vany: podle vzorníku barev Výběr barvy opláštění: podle vzorníku barev Vybavení vany 144 speciálních trysek, 10 směšovacích komor, 1 přisávání vzduchu, 1 speciální odtoková armatura ovládaná magnetickým ventilem, 1 umělohmotný rozvaděč s 5 umělohmotnými membránovými ventily, 1 zavírací ventil pro přisávání vzduchu. Teplota vody je během terapie udržována pomocí hydrody- namiky bez dodatečného ohřevu, 6 magnetických ventilů 3/2 napětí 12 V, 1 speciální umělohmotné turbinové čerpadlo 1,6 kW, 230 V WS, 50 Hz. Napouštění vody cca 400 l/min., 1 membránový kompresor, 1 ochranný vypínač motoru, 1 kontrolka chodu naprázdno, 1 kompletní rozvodové potrubí s vysokotlakými hadicemi, 1 napouštěcí zařízení s termostatem a pojistkou proti opaření. Výkonnost cca 60 l/min. 1 ventil 3 “ pro napouštění, 1 ventil pro sprchu. 1 ruční sprcha s držákem upevněným na okraji vany. Napouš- tění vany je téměř tiché ze zdroje z tvarovaného okraje vany, 2 bezpečnostní madla, 1 polštář pod hlavu. Hygiena vany podle DIN VDE 0750 (IEC 601-1) čistícím prostředkem Adisan (ZR0200) a aktivním kyslíkem Bayromed (ZR0100). Řídící jednotka: řízená mikroprocesorem s následujícími funkcemi: - automatické ošetření 5 tělesných zón, - časovač s digitálním numerickým zobrazením 1 – 30 minut, - terapie ve vířivé lázni, - uvolnění ošetřovaných zón (oblastí těla), - automatické vypouštění. Technická data rozměry: 2160 x 900 x 730/810 mm elektrický přípoj: 230 V WS, 50 Hz, 2,3 kW CE-značka Zvláštní vybavení: viz přehled příslušenství a zvláštního vybavení.

VLASTNOSTI
Vybavení vany
252 speciálních trysek,
16 směšovacích komor,
1 speciální odtoková armatura řízená magnetickým ventilem,
1 umělohmotný rozdělovač s 8 umělohmotnými membránovými ventily a zvláštním ventilem na vypouštění,
8 zón na proud vody s přimíšením vzduchu ve vodním systému,
10 elektromagnetických ovládacích ventilů 3/2 napětí 12 V,
1 speciální umělohmotné turbinové čerpadlo 3 kW, 230/400 V DS, 850 l/min.

Vypouštění vody:
maximálně 2 bary s ochranným vypínačem motoru a pojistkou běhu naprázdno,
teplota vody je během ošetření udržována prostřednictvím proudění bez dodatečného přihřívání,
1 membránový kompresor,
1 světelný agregát se 4 barvami,
1 kompletní rozvody potrubí a tlakové hadice,
1 napouštěcí zařízení s termostatem a pojistkou proti opaření,
výkonnost cca 60 l/min.,
1 ventil 3/4 “ pro napouštění,
1 ventil pro sprchu,
1 ruční sprcha s držákem upevněným na okraji vany.

Napouštění vany:
je téměř tiché ze zdroje z tvarovaného okraje vany,
1 ruční sprcha na hygienu vany, 1 magnetický ventil 3/4“ na promývací program,
2 bezpečnostní madla,
1 polštář pod šíji,
1 zasunovací zkracovačka.

Hygiena vany:
podle DIN VDE 0750 (IEC 601-1) čistícím prostředkem Adisan a aktivním kyslíkem Bayromed.

Řídící jednotka:
(řízená mikroprocesorem) pro plnoautomatický provoz je inteligentně zabudovaná v terminálu.
Elektronické zobrazenípostupu ošetření je instalováno na levém okraji vany na otočné konsoli v dosahu ruky. Funkce ovládání: zapnout – vypnout - start / stop - hra barevných světel zapnout – vypnout - změna barev start / stop - automatické napouštění - manuální vypouštění - automatické mytí vany - volící tlačítko pro standardní programy 1 – 8.

Rozměry:
2300 x 900 x 860 mm

Elektrický přípoj:
400 V DS, 50 Hz, 4 kW CE-značka


CENÍK Cena v Kč bez 21% DPH
FLORIDA 100 luxusní zařízení pro absolutně nejnáročnější zákazníky


Cena zahrnuje: ovládací jednotku s programem na střídání zón trysek, možnost tvorby individuálních programů, vybavení pro vzduchovou koupel, počet trysek 252 (s možností až 230), počet zón 8, barevné osvětlení, reproduktory, automatické plnění.

Cena nezahrnuje: náklady na dopravu a instalaci.

Doba dodání cca 4 týdny.

(na vyžádání)
FLORIDA 300 luxusní zařízení pro absolutně nejnáročnější zákazníky


Cena zahrnuje: ovládací jednotku s programem na střídání zón trysek, možnost tvorby individuálních programů, vybavení pro vzduchovou koupel, počet trysek 252 (s možností až 230), počet zón 8, barevné osvětlení, reproduktory, automatické plnění.

Cena nezahrnuje: náklady na dopravu a instalaci.

Doba dodání cca 4 týdny.

(na vyžádání)