Colon-Hydromat comfort

Název>
Kategorie>
Obj.kód>


Pro zvětšení klikněte zde
ObjednatObjednat
VytisknoutVytisknout
Předchozí výrobekPředchozí
Následující výrobekNásledující
Colon-Hydromat comfort
hydrocolon terapie/Colon-Hydromat comfort
07-01-003

Colon-Hydromat comfort


Colon Hydromat comfort je vyšší verze přístroje Colon-Hydromat standard. Jedná se o přístroj nové generace, jednak svým designovým provedením, ale i zvýšeným uživatelským pohodlím a zvýšenou bezpečností pomocí automatického odvzdušnění. Dále přístroj vyniká lepším přehledem o systému průtoku, což umožňuje terapeutovi kvalitnější sledování odtoku vody z těla klienta prosvětlenou odtokovou trubicí.

Proč HYDRO - COLON terapie?

Smrt sedí ve střevě“ říká jedna stará moudrost. Prostřednictvím obvyklého výživového chování s přemírou denaturovaných a na vláknimu chudých potravin, s příliš velkým množstvím tuku a cukru, konzervačních prostředků a jiných chemických přísad vystavujeme střevo trvalému stresu. Také příliš málo žvýkání a hektické přijímání potravy, jakož i duševní problémy způsobují poruchy střev a zažívání. Nejčastější následky jsou např. nadýmání až k pocitu tlaku a plnosti v těle, průjem, akutní zácpa, infekce parazitů, vředový zánět tlustého střeva atd. Vyměšované látky, které prodlévají příliš dlouho v  trávicím systému, mají silnou tendenci ke zkvašení nebo k hnilobě. Obojí vede k silnému rozmnožení škodlivých patogenních bakterií, mykózám a produkci jedovatých metabolitů. Vstřebáváním pak dochází nutně k sebeotrávení. Z tohoto sebeotrávení se rekrutuje velmi mnoho onemocnění.

Zdravé střevo vytváří základnu pro zdravé tělo. Přístroj Colon-hydromat představuje Nejvyšší bezpečnost pro klienta a exaktní ukazatelé ošetření. Využití této metody je absolutně hygienické, jakož i bez zápachu. Ošetření je zcela bezbolestné. Je pociťováno jako blahodárné a uvolňující. Doporučení ke zdravější výživě nalézají u většiny pacientů prostřednictvím terapie pozitivní přijetí. Možnost instalace je všude, kde je k dispozici přípojka vody a kanalizace

Budoucnost HYDRO –COLON terapie

V západní Evropě se tato procedura stala běžným doplňkem celkové regenerace organismu. V ČR se v současné době COLON–HYDROMAT terapie postupně dostává do povědomí lékařské veřejnosti, regeneračních center, ale i do podvědomí široké veřejnosti.

Vlastnosti

Napájení
Hmotnost
Rozměry
Tlak vody
100 – 240 V/50 – 60 Hz
27,5 kg
510 x 545 x 250 mm
2 - 4 bar


-->
CENÍK Cena v Kč
Colon-Hydromat Comfort "strevni sprcha" včetně stojanu

(na vyžádání)
Zaškolení zdarma.