Colon-Hydromat standard

Název>
Kategorie>
Obj.kód>


Pro zvětšení klikněte zde
ObjednatObjednat
VytisknoutVytisknout
Předchozí výrobekPředchozí
Následující výrobekNásledující
Colon-Hydromat standard
hydrocolon terapie/Colon-Hydromat standard
07-01-002

Colon-Hydromat standard


Přístroj Colon-Hydromat standard umožňuje speciální jemnou infuzi do střeva. Prostřednictvím zvláště utvořeného systému hadic se vyplachuje absolutně čistě a bez zápachu obsah střeva. Stálé střídání mezi řízeným a hlídaným vnitřním tlakem ve střevě a urychleným výplachem uvolńují po několikanásobném ošetřovacím intervalu také odstranit tvrdošíjné nánosy a usazeniny. Střevo je masírováno zevnitř a čistí se prostřednictvím kontrakcí také ve své okolní tkáni, v těch oblastech, ve kterých je usazen podíl znečišťujících balastních látek.

Proč HYDRO - COLON terapie?

„Smrt sedí ve střevě“ říká jedna stará moudrost. Prostřednictvím obvyklého výživového chování s přemírou denaturovaných a na vláknimu chudých potravin, s příliš velkým množstvím tuku a cukru, konzervačních prostředků a jiných chemických přísad vystavujeme střevo trvalému stresu. Také příliš málo žvýkání a hektické přijímání potravy, jakož i duševní problémy způsobují poruchy střev a zažívání. Nejčastější následky jsou např. nadýmání až k pocitu tlaku a plnosti v těle, průjem, akutní zácpa, infekce parazitů, vředový zánět tlustého střeva atd. Vyměšované látky, které prodlévají příliš dlouho v  trávicím systému, mají silnou tendenci ke zkvašení nebo k hnilobě. Obojí vede k silnému rozmnožení škodlivých patogenních bakterií, mykózám a produkci jedovatých metabolitů. Vstřebáváním pak dochází nutně k sebeotrávení. Z tohoto sebeotrávení se rekrutuje velmi mnoho onemocnění.

Zdravé střevo vytváří základnu pro zdravé tělo. Přístroj Colon-hydromat představuje Nejvyšší bezpečnost pro klienta a exaktní ukazatelé ošetření. Využití této metody je absolutně hygienické, jakož i bez zápachu. Ošetření je zcela bezbolestné. Je pociťováno jako blahodárné a uvolňující. Doporučení ke zdravější výživě nalézají u většiny pacientů prostřednictvím

terapie pozitivní přijetí. Možnost instalace je všude, kde je k dispozici přípojka vody a kanalizace.

Budoucnost HYDRO –COLON terapie

V západní Evropě se tato procedura stala běžným doplňkem celkové regenerace organismu. V ČR se v současné době COLON–HYDROMAT terapie postupně dostává do povědomí lékařské veřejnosti, regeneračních center, ale i do podvědomí široké veřejnosti.

Vlastnosti

Napájení
Hmotnost
Rozměry
Tlak vody
100 – 240 V/50 – 60 Hz
21,7 kg
52,5 x 40 x 16 cm
2 - 4 bar


CENÍK Cena v Kč
Colon-Hydromat standard "strevni sprcha"

(na vyžádání)
Stojan pro přístroj Colon - Hydromat standard
Stojan k přístroji není nutný, ale při manipulaci s přístrojem je výhodu.

(na vyžádání)
Zaškolení zdarma.